ما چه می کنیم؟

ما از آغاز تا پایان با شماییم

طراحی محصول و تولید

در شرکت پانیذ پلاستیک البرز تلفیق دانش مهندسی و تجربه موجب شده است، امکان انجام پروژه ها  به نحو مطلوب از مرحله طراحی تا تولید انبوه با تکنولوژیهای تزریق پلاستیک و … فراهم شود.

در ابتدای شروع هر پروژه، ضمن برگزاری جلساتی با نمایندگان مشتری ها، نقطه نظرات آنها دریافت شده و کارشناسان مجموعه نیز، پیشنهادات خود را در موارد مختلف از جمله انتخاب مواد، تعیین تلورانسها، بهینه کردن عملکرد قطعه و … ارائه می نمایند.

پس از تکمیل طرح محصول، طرح قالب نهایی شده و با نظارت مهندسی بر کلیه عملیات قالبسازی، قالب قطعه و تجهیزات مورد نیاز تولید، آماده می گردد. مرحله بعد تولید آزمایشی و انجام آزمونهای ابعادی و عملکردی به روی قطعات می باشد تا تائید مشتری جهت شروع تولید انبوه دریافت گردد. نتیجه کار تولید محصولی با کیفیت مطلوب، به موقع و با پایین ترین قیمت ممکن ورای انتظارات مشتری می باشد.

مشاوره در انتخاب مواد
از خدمات دیگر قابل ارائه توسط شرکت ارائه مشاوره فنی به مشتریان خود در انتخاب مواد مناسب و همچنین تامین مواد اولیه تخصصی از منابع معتبر خارجی و نیز آمیزه سازی مواد مورد نیاز طبق نظر مشتری می باشد. اولین و مهمترین مرحله در تامین مواد، تعیین و تعریف الزامات کاربردی مورد نیاز با در نظر گرفتن ملاحظاتی نظیر خواص فیزیکی، مکانیکی، حرارتی، شیمیایی و اصطکاکی با توجه به محیطی که قطعه در آن کار می کند، می باشد. از جمله موادی که هم اکنون این شرکت برای مشتریان خود تامین می نماید می توان به مواد زیر اشاره نمود:
ساخت قالب

از دیگر خدمات قابل ارائه توسط شرکت، طراحی نقشه با کمک نرم افزارهای شبیه ساز و سپس ساخت قالبهای تزریق پلاستیک در داخل و یا خارج از کشور در اسرع وقت و با قیمت مناسب می باشد.


بهره گیری از به روزترین نرم افزارهای طراحی، سیمولاتورها، نرم افزارهای آنالیز و … در کنار شناخت ناشی از تجربه ی کاری باعث شده تا در بسیاری اوقات، پیشنهاداتی بهینه و موثرتر از ایده ی مشتری به وی ارائه شود. نیز این مجموعه از به روزترین سخت افزارهای تزریق پلاستیک بهره می برد و این مورد باعث شده تا کیفیت محصولات تولیدی تا حد بسیار زبادی بالا برود. در این خصوص، شرکت هماره در تلاش برای تولید قطعاتی کارا، بی عیب، با بالاترین کیفیت خروجی و .. برای محصولات داخلی، وارداتی و… باشد.

 

خدمات صنعتی

دنبال چه طرحی می گردید؟ با ما مطرح کنید! سعی میکنیم همیشه کمک کننده باشیم

برنامه ریزی

خب، از ایده تا اجرا نیاز به یک برنامه ریزی مدون و مشخص دارید! پس با ما به کارتان می آییم.

ساخت و ساز

از نجربه ما برای راه اندازی و شروع یک بیزینس مشابه آنچه ما داریم بهره بگیرید.

ماشین آلات

قطعا بهترین محصولات برآمده از ماشین آلات خوب هستند. چرا مشورت نمی گیرید؟

نقشه ها

ما تا جد زیادی می توانیم در طراحی و اتودزنی یک محصول به کار بیاییم. باور کنید.

سایر چیزها...

خب ما برای آنچه می بینید بهترین روش را برگزیده ایم. چرا به اشتراک نگذاریم؟!